ZAPOWIEDŹ: Barka Breń Osuchowski - Smoczanka Mielec

• autor: Kuba, 2017-10-12 21:55

Już za niespełna 3 dni czeka nas kolejka porcja A-klasowych emocji. W najbliższą niedzielę (15.10.2017) o godzinie 14.00 Smoczanka Mielec rozegra ligowe spotkanie na wyjeździe z ostatnią w tabeli Barką Breń Osuchowski. Czy nasza drużyna podoła tym razem rywalowi?

Barka Breń Osuchowski znajduje się na dnie tabeli (15 miejsce) z dorobkiem 6 punktów. W ostatnich 3 kolejach nasi najbliżsi rywale zanotowali 4 punkty. Wygrana z Pitmarkiem 3-2, przegrana Wolą Mielecką 2-3 oraz ostatni pojedynek z Majdanem Królewskim remis 3-3. Jak widać minimalna liczba bramek na mecz - 5!!. Nie można zlekceważyć najbliższego rywala. Co prawda na walkę o awans już jest raczej za późno na przebudzenie, jednak każdy punkt zdobyty w przyszłych meczach pozwoli na walkę o utrzymanie.
Z kolei zawodników Smoczanki czeka wyjazd, który powinien przede wszystkim pokazać o co walczymy. Zaangażowanie i koncentracja do ostatnich minut będą stanowiły kluczowe elementy do tego czego chcielibyśmy zobaczyć - zwycięstwa. Po ostatniej porażce z Trześnią trzeba wyciągnąć wnioski i dać z siebie 100 %. Dla siebie i dla kibiców!

Czego można spodziewać się po meczu? Moim zdaniem sporej ilości bramek, a resztę pozostawiam w nogach naszych zawodników!