• autor: juby74, 2015-08-13 13:58

KS SMOCZANKA MIELEC - TEMPO CMOLAS

Mielec, 16.08.2015, godzina 16:00

W niedzielę na stadionie Smoczanki gospodarze zainaugurują sezon 2015/2016. W poprzednim sezonie Smoczanka zajęła miejsce w strefie spadkowej, ale po wycofaniu się LKS Huciny utrzymała się w lidze. W 1 kolejce podejmie Tempo Cmolas. W poprzednim sezonie Smoczanka przegrała u siebie z Cmolasem 0-1 po bramce w końcówce meczu. Będzie to doskonała okazja do rewanżu. Gospodarze na pewno będą chcieli dobrze zainaugurować sezon i pokazać, że słaby poprzedni jest już daleką przeszłością. Gospodarze przystąpią do spotkania w prawie najmocniejszym składzie i zrobią wszystko, aby punkty zostały w Mielcu.

Gospodarze dokonali kilku spektakularnych wzmocnień z drużyn z wyższych lig, które mają pomóc w walce o najwyższe cele. Do drużyny dołączyli m.in.: napastnik Drukarza Warszawa, a wcześniej KS Kolorado Michał Szymański, dwóch pomocników Czarnych Trześń: Filip Szymański oraz Paweł Ślifirski, a także obrońcy MKS Gryfu Mielec: Maksymilian Marek oraz Radomyślanki Radomyśl: Krzysztof Kopacz.  Do drużyny wraca także kilku zawodników, którzy mieli przerwę w grze. Wydaje się, że jeśli drużyna zgra się dobrze to pod wodzą trenera Kamila Oślizły będzie bardzo trudną przeszkodą dla każdego w lidze.

KS Smoczankę Mielec opuściło kilku zawodników. Pomocnik Piotr Kolin zasilił Pitmark Jaślany, Mariusz Brito miał dołączyć do LKS Huciny, ale po wycofaniu się przez nich z rozgrywek szuka klubu. Bardzo poważnej kontuzji w Dulczy doznał nasz czołowy stoper Paweł Marud i niestety w tym sezonie nie pomoże KS-owi ponieważ przechodzi rehabilitację.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na to spotkanie, które rozpocznie się w niedzielę o godzinie 16:00.

Werynianka Werynia - Pitmark Jaślany
Beniaminek w pierwszej kolejce podejmie nieobliczalny Pitmark. Gości są ograną, doświadczoną ekipą i spotkania z nimi zawsze są niezwykle trudne. Ciężko powiedzieć czego możemy się spodziewać po gospodarzach, ponieważ A Klasa różni się od B. Po pierwszych kilku spotkaniach będzie można dokładniej określić siłę tej drużyny.

MKS Gryf Mielec - KS Kolorado
Po wycofaniu się LKS Huciny drużyna gospodarzy miała okazję zająć ich miejsce, ale zrezygnowała z awansu co spowodowało kompletny rozbiór drużyny. Aż 6 zawodników pierwszego składu odeszło do rywala zza miedzy, czyli Złotnik. W związku z tym wydaje się, że tylko cud może uratować Gryf przed spadkiem z ligi. Kolorado jest na tyle poukładaną drużyną, że jeśli podejdą do tego spotkania zmobilizowani to nie powinni mieć większych problemów z rozbiciem rywala.

Piast Wadowice Górne - Start Wola Mielecka
Spadkowicz a Ligi Okręgowej w pierwszej kolejce uda się na derby do pobliskich Wadowic. Piast do kwietnia był bardzo solidną drużyną i sprawnie gromadził kolejne punkty utrzymując miejsce w czołówce. Później ich gra się kompletnie posypała i na koniec sezonu spadli aż na 10 miejsce. Start poprzedni sezon miał katastrofalny. Można powiedzieć, że z hukiem poleciał do A Klasy doznając wielu bolesnych pogromów. Wydaje się jednak, że jest to drużyna na tyle doświadczona, że w słabszej A Klasie powinni radzić sobie dobrze i grając z nimi nikt nie będzie mógł dopisywać sobie punktów z góry.
Poprzednie sezon: brak

LKS Podleszany - Tuszymka Tuszyma
Gospodarze są bardzo dobrą drużyną, nadającą ton tej lidze. Mają solidną linię defensywną i w wielu meczach udawało im się zachowywać czyste konto. U siebie nie mają w zwyczaju często przegrywać. Beniaminek jest dużą zagadką, ale w mojej ocenie nie powinien zagrozić Podleszaną.

Jamnica Dulcza Wielka - Złotniczanka Złotniki
Gospodarze w poprzednim do końca walczyli o utrzymanie, które zapewnili sobie na dwie kolejki przed końcem. Złotniczanka, czyli beniaminek ligi dokonał solidnych wzmocnień podbierając m.in. połowę składu Gryfu Mielec. Złotniki mają mocną kadrę , a trener Grzegorz Wcisło jest bardzo doświadczonym szkoleniowcem. Jeśli Złotniczanka będzie chciała awansować to będzie poważnym kandydatem do pierwszych miejsc. Wydaje się, że gospodarze są zbyt słaba drużyną, żeby zagrozić Złotnikom.

Team Przecław - Dromader Chrząstów
Najlepsza drużyna rundy wiosennej. Jeśli gospodarze utrzymali kadrę i uzupełnili ją kilkoma zawodnikami to będą absolutnym faworytem ligi. Dromader jest to bodajże najbardziej doświadczona ekipa, jednak z roku na rok radzą sobie coraz słabiej. Wydaje się, że w tym sezonie Chrząstów nie będzie tak mocny jak w poprzednim i będzie drużyną, która będzie walczyć o środek tabeli i uniknięcie spadku. Faworytem są gospodarze, którzy jeśli utrzymali formę bez problemu powinni ograć rywali.

autor: ~kibic team 2015-08-17 13:47:15

avatar Brawo - 100 % trafionych wyników !

autor: juby74 2015-08-17 16:00:24

Profil juby74 w Futbolowo czyli kolejka bez niespodzianek :)