• autor: juby74, 2015-05-12 20:59

KS SMOCZANKA MIELEC - LKS HUCINA

17.05.2015, godzina 11:00, Mielec

W meczu 24 kolejki A Klasy KS Smoczanka Mielec podejmie na własnym obiekcie drużynę LKS Hucina. Smoczanka w poprzedniej kolejce pokonała na wyjeździe po bardzo zaciętym boju Podleszany i na chwilę złapała dystans nad strefą spadkową, ale nadal nie jest to duża przewaga, bo tylko 3 punkty. Utrzymanie się na pewno nie będzie łatwą sztuką, dlatego konieczne do tego jest regularne zdobywanie punktów. Kolejna okazja już w niedzielę, ale zadanie wcale nie będzie proste. Na Smoczkę przyjedzie zespół z Huciny, która jest liderem rozgrywek z 46 punktami na koncie. Goście w poprzedniej kolejce bardzo wysoko przegrali u siebie z Przecławiem, bo aż 0-4. Aby utrzymać się na miejscu premiowanym awansem na kolejną wpadkę nie mogą sobie już pozwolić, dlatego na pewno będą starali się za wszelką cenę wrócić na Hucinę z tarczą. Hucina do tej pory nie przegrała żadnego spotkania na wyjeździe, a rozegrała ich już 10 i tylko raz zremisowała. Zadanie przed Smoczanką bardzo trudne, ale każda passa się kiedyś skończy i miejmy nadzieję, że będzie to miało miejsce w Mielcu. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie, które wyjątkowo odbędzie się o godzinie 11:00, a nie jak to jest w zwyczaju o 16:00.

LKS Podleszany - KS Kolorado
Bardzo ciekawy pojedynek. Będąca wysoko po kilku pierwszych kolejkach drużyna Podleszan złapała lekką zadyszkę. W 3 ostatnich kolejkach zdobyli zaledwie 1 pkt i na pewno będą chcieli pokazać, że gorszy okres mają już za sobą. Zespół Kolorado przegrał 3 spotkania z rzędu i
 broni się przed spadkiem. Jedynie lepszy wynik w meczu bezpośrednim pozwala im wyprzedzać Cmolas. Ktoś w tym spotkaniu na pewno się przełamie, a fakt że mecz rozgrywany jest w Podleszanach sprawia, że to gospodarzom należy przyznać łatkę faworyta w tym spotkaniu.

Jutrzenka Ławnica - Pitmark Jaślany
Mająca już tylko matematyczne szanse na utrzymanie Ławnica podejmie na własnym boisku Pitmark. Jutrzenka do bezpiecznej strefy traci już 10 pkt, a biorą pod uwagę, że do tej pory zgromadziła ich tylko 14 ciężko wierzyć, że będą w stanie uniknąć spadku. Pitmark nie przegrał od 3 kolejek, ale ich grę trudno przewidzieć, bo słabe mecze przeplatają dobrymi.

Dromader Chrząstów - Vigor Trzęsówka
Dobrze spisujący się u siebie Dromader (22 pkt w 10 meczach) nie powinien mieć większych problemów z pokonanie Trzęsówki, która przegrała 17 z 21 meczów, a ostatni raz nie schodziła z boiska pokonana 29 marca.

Team Przecław - Tempo Cmolas
Najlepsza drużyna wiosny podejmuje u siebie Cmolas, który rozpaczliwie broni się przed spadkiem. Wydaje się, że zwycięstwo Przecławia w zasadzie zapewni im utrzymanie. Na wiosnę Team wygrał 7 z 8 spotkań gromiąc rywali, w praktycznie każdym z nich. Tempo w poprzedniej kolejce wygrało bardzo ważny mecz z Chrząstowem i ma tyle samo punktów co znajdujący się na strefą spadkową KS Kolorado. Zapowiada się emocjonujące spotkanie, ale biorą pod uwagę potencjał więcej szans należy przyznać gospodarzom.

Barka Breń Osuchowki - Piast Wadowice Górne
Barce coraz bardziej zagląda w oczy widmo spadku. Do bezpiecznej pozycji tracą już 7 pkt, a na wiosnę punktują rzadko (4 pkt w 7 meczach). Do utrzymania potrzebują zwycięstw, a tych na wiosnę było jak na lekarstwo (tylko przeciw Ławnicy). Kolejna porażka będzie oznaczać drastycznie zredukowane szanse na utrzymanie. Piast teoretycznie ma jeszcze szanse włączyć się o awans, ponieważ drużyny z czołówki czeka kilka pojedynków między sobą. Goście wygrali 6 z 8 wiosennych meczów i jeśli wygrają to po tej kolejce mogą włączyć się do tej walki. Wydaje się, że bardziej ograna w A Klasowej piłke drużyna Piasta powinna przywieźć z Brnia komplet oczek.

MKS Gryf Mielec - Jamnica Dulcza Wielka
Gospodarze po trzech porażkach z rzędu, w poprzedniej kolejce w końcu wygrali pokonując na wyjeździe słabiutką Trzęsówkę. Mają jednak tylko jeden punkt przewagi nad trzecim Raniżowem. Jeśli mielczanie chcą utrzymać pozycję na miejscu premiowanym awansem na kolejne wpadki już nie mogą sobie pozwolić. Dulcza, która bardzo słabo rozpoczęła rundę rewanżową pomału się rozpędza. Wygrała 3 z 4 ostatnich spotkań i umocniła się w środku tabeli. Będzie to wyrównane spotkanie, w którym decydujące znaczenie może mieć forma dnia.

autor: ~bania 2015-05-13 08:02:20

avatar Bardzo fajnie prowadzona strona. Szkoda ze u nas takiej nie ma kibic Piasta.

autor: juby74 2015-05-13 10:03:21

Profil juby74 w Futbolowo dziękuję i cieszę się, że się podoba :)

autor: ~kibic team 2015-05-13 11:24:30

avatar Fajna opisówka , trafienia wyników w 80-90%!