• autor: juby74, 2015-05-06 09:19

LKS PODLESZANY - KS SMOCZANKA MIELEC

10.05.2015, godzina 17:00, Podleszany

W meczu 23 kolejki A Klasy drużyna KS Smoczanka Mielec uda się do pobliskich Podleszan na mecz z tamtejszym LKS-em. Spotkanie to jest bardzo ważne dla mieleckiej drużyny. Po dwóch porażkach z rzędu Smoczanka spadła z 9 na 10 pozycję w tabeli i aby nie martwić się o ligowy byt i nie walczyć o utrzymanie do ostatniej kolejki musi zdobywać punkty. Od strefy spadkowej (12-15 miejsce przyp. red.) Smoczankę dzielą już tylko 3 punkty. Poprzednie dwa spotkania mielczanie pechowo przegrali i w tym meczu będzie chciała udowodnić, że była to tylko chwilowa zadyszka. Gospodarze znajdują się przed tym spotkaniem na 6 pozycji i zgromadzili 11 punktów więcej niż drużyna z Mielca. W poprzedniej kolejce Podleszany wysoko przegrały w Przecławiu, a honorową bramkę zdobyli dopiero w 88 minucie. Na pewno będą chcieli się zrehabilitować za ten kompromitujący występ i zdobyć trzy oczka w meczu z KS-em. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w Mielcu Podleszany zagrały bardzo dobrze i pewnie wygrały 0-2. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, które odbędzie sie na nowym boisku w Podleszanach.

Vigor Trzęsówka - Gryf Mielec
Wynik tego spotkania wydaje się być tylko jeden. Najgorsza drużyna ligi tracąca średnio prawie 4 bramki na mecz podejmie wicelidera rozgrywek i wydaje się, że tylko katastrofa mogłaby sprawić, że goście z Mielca tego spotkania nie wygrają.

Tempo Cmolas - Dromader Chrząstów
Gospodarze bardzo słabo spisują się wiosną i z ostatnio 8 spotkań przegrali aż 7. Za poprzednie przegrane 2-4 spotkanie z Gryfem dostali jednak walkowera. Znajdują się w strefie spadkowej i potrzebują punktów jak tlenu, bo do bezpiecznej lokaty tracą 3 punkty. Na swoim boisku podejmą Dromader, który prezentuje zmienną formę. Wydaje się jednak, że goście są lepsza i bardziej ograną ekipą.

LKS Hucina - Team Przecław
Zdecydowanie mecz kolejki. Będący rewelacją rundy wiosennej Team jedzie na mecz z liderem rozgrywek. Hucina jest drużyną grającą bardzo równo i jak wytrawny bokser punktuje kolejnych przeciwników. W pierwszym meczu tych drużyn padł remis 2-2. Przecław poza klęską w Raniżowie również gromi każdego przeciwnika i wytypować wynik tego meczu jest niezwykle trudno.

Piast Wadowice Górne - Kolorado Wola Chorzelowska
Drużyna Piasta podejmie KS Kolorado, które w poprzedniej kolejce pokonało Jaślany. Za to spotkanie przyznany jednak został drużynie z Jaślan walkower. Mimo aż 6 miejsc w tabel dzielącą te ekipy będzie to wyrównane spotkanie. Po dwóch domowych porażkach z rzędu Wadowice będą chciały się w końcu przełamać. Jeśli uda im się powstrzymać Artura i Kamila Rado to nie powinni mieć większych problemów ze zdobyciem kompletu punktów w tym spotkaniu.

Pitmark Jaślany - Barka Breń Osuchowski
Jaślany na wiosnę grają o wiele słabiej niż w poprzedniej rundzie. Zgromadzili do tej pory 10 punktów w 7 meczach. Warto podkreślić, że jeden mecz zremisowali z absolutnym outsliderem ligi Trzęsówką. Zmierzą się z drużyną, która walczy "o życie", ponieważ znajduje się w strefie spadkowej i na pewno będzie to ekscytujące spotkanie. Więcej szans na końcowy sukces należy dać gospodarzą, którzy są drużyną bardziej ograną w A Klasie.

Raniżovia Raniżów - Jutrzenka Ławnica
Raniżovia w poprzedniej kolejce rozgromiła na wyjeździe Barkę i pokazała, że nie odpuszcza walki o awans do Okręgówki. Do miejsca premiowanego awansem tracą tylko jeden punkt i jeśli chcą awansować to muszą wygrywać z drużynami pokroju Ławnicy. Jutrzenka znajduję się w strefie spadkowej i traci już 10 punkty do bezpiecznej pozycji. O kolejne punkty pozwalające walczyć o utrzymanie będzie w tym meczu jednak bardzo trudno.

autor: ~kibicek 2015-05-06 19:01:55

avatar Z ligi na pewno lecą 4 zespoły, a nie 3, więc Cmolas znajduje się na miejscu spadkowym. Po pierwsze jest wyrównanie naszej ligi do 14 zespołów, więc automatycznie spada jeden zespół więcej. Z B klasy awansują 3 zespoły, więc 4 lecą z naszej A klasy. Spadki/awanse z V ligą będą na zero, bo spadnie Wola i Ostrowia, a 2 zespoły awansują.

autor: juby74 2015-05-07 11:15:11

Profil juby74 w Futbolowo sprawdzę tą informację ;)