• autor: juby74, 2015-04-28 09:48

PITMARK JAŚLANY - KS SMOCZANKA MIELEC

29.04.2015, godzina 17:00, Jaślany

W ramach 21 kolejki spotkań A Klasy niepokonana w rundzie wiosennej drużyna KS Smoczanka Mielec wybiera się na spotkanie wyjazdowe do Jaślan na mecz z tamtejszym Pitmarkiem. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, a różnica między nimi wynosi zaledwie 3 punkty. Ewentualna wygrana pozwoli zatem Smoczance na wyprzedzenie rywali w ligowej tabeli. Jak na razie drużyna Pitmarku na wiosnę spisuje się bardzo słabo, przegrali 3 z 5 rozgrywanych spotkań, a dodatkowo zremisowali z ostatnią w tabeli Trzesówką. Gospodarze na pewno będą chcieli zmazać plamę z pierwszych występów w rundzie rewanżowej, a zespół trenera Kamila Oślizło pojedzie do Jaślan podtrzymać dobrą passę i zdobyć kolejne 3 punkty, które pozwolą jej oddalić się od drużyn walczących o utrzymanie. Zapowiada się ciekawe i emocjonujące spotkanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów KS Smoczanka Mielec na to spotkanie.

Tempo Cmolas - Jamnica Dulcza Wielka
Cmolas dopiero w poprzedniej kolejce dopisał pierwsze punkty w tej rundzie i wydaje się, że w meczu z wyżej notowaną, ale z zawodzącą wiosną Jamnicą nie jest bez szans na kolejną zdobycz punktową. Musza jednak wspiąć się na wyższy poziom niż prezentowali w poprzednich spotkaniach, bo aktualna forma nie wróży nic dobrego przed tym spotkaniem.

LKS Podleszany - Dromader Chrząstów
Podleszany bardzo dobrze spisują się na wiosnę i tracą mało bramek. Gości punktują zazwyczaj głównie u siebie. Gospodarze są zatem faworytem tego pojedynku i powinni dopisać sobie po nim kolejne 3 punkty.

Piast Wadowice Górne - Team Przecław
Wyrównany mecz, w którym ciężko wytypować faworyta. Świetne runda wiosenna w wykonaniu obu drużyn. Atut własnego boiska może być tym co przeważy na korzyść Piasta i to jemu należy dać więcej szans w tym meczu.

Raniżovia Raniżów - Kolorado Wola Chorzelowska
Podrażniona stratą punktów w poprzedniej kolejce w ostatniej minucie meczu w Mielcu Raniżovia powinna gładko pokonać Kolorado, którego gra oparta jest głównie na osobie Artura Rado. Raniżovia zazwyczaj u siebie nie traci punktów, a rywali odsyła z pokaźnym bagażem bramek i tak powinno być i tym razem.

Jutrzenka Ławnica - Barka Breń Osuchowski
Bardzo ważny mecz dla oby drużyn. Jakakolwiek strata punktów przez którąś z ekip może oznaczać relegację do B Klasy. Remis absolutnie nikogo tu nie interesuje. Mimo atutu własnego boiska piłkarsko minimalnie lepszym zespołem wydają się być goście, którzy są drużyną wybieganą, potrafiącą zagrać kombinacyjne akcje i to im należy przyznać więcej szans na 3 punkty. Jutrzenka swojej nadziei może upatrywać w zaangażowaniu w grze i poświęceniu.

LKS Hucina - MKS Gryf Mielec
Bez wątpienia najciekawiej zapowiadający się mecz 21 kolejki. Lider i główny kandydat do awansu zagra na boisku wicelidera. Gryf dopiero w poprzedniej kolejce przegrywając 0-2 z Podleszanami stracił pierwsze punkty wiosną i na 12 meczach zakończył passę zwycięstw pod rząd. Wydaje się, że na niegościnnym boisku w Hucinie o punkty będzie bardzo trudno. Hucina byłaby faworytem meczu gdyby nie poważne problemy kadrowe i pauzy za kartki.

autor: Armando13 2015-04-28 14:48:03

Profil Armando13 w Futbolowo O proszę ! Dajesz rade xD zajebiste opisy T tak dalej xD

autor: Irkovsky 2015-04-28 17:24:03

Profil Irkovsky w Futbolowo Nie ma amatorki :D